O Cmentarzu

Po śmierci zwierzęcia domowego, na przykład psa lub kota, właściciele dbają o organizację należytego pochówku. Bliscy pupila, który odszedł na zawsze, najczęściej decydują się na kremację indywidualną. Po zakończeniu takiego spopielania, rodzina odzyskuje 100% prochów pupila i może pochować je w indywidualnej mogile. Taki pochówek jest pięknym pożegnaniem ze zwierzęciem i podziękowaniem za bezinteresowną przyjaźń. 

Tutaj pochowasz

  • psa
  • kota
  • zwierzątko domowe
  • chomika
  • żółwika
  • świnkę morską

Galeria cmentarza

cmentarz łąka poznań
cmentarz dla psa

Kluczowe informacje

Lokalizacja:

woj. wielkopolskie

ul. M. Konopnickiej 62 64-980 Trzcianka k. Piła-Leszków-Poznań

Jak dojechać?

Cmentarz znajduje się w pobliżu Poznania. Jak dotrzeć na miejsce? Już wyjaśniamy! Wyjeżdżając z Poznania, należy kierować się drogą nr 92, a następnie drogą nr 11. Jadąc na cmentarz, miniemy takie miejscowości, jak Suchy las, Rogoźno, Budzyń, Chodzież. Cmentarz znajduje się w pobliżu Pilskiego Schroniska dla Zwierząt.

Przydatne linki:

http://www.cmentarz-zwierzat.pl/?page=C52_pila_dojazd

https://pamietajomnie.pl/regulamin-cmentarza-poznan/

Dane kontaktowe

Pochowek zwierząt domowych „Łąka Pupila”

Telefon 575 081 313

Cennik

Ile kosztuje miejsce na cmentarzu dla zwierząt? Ceny wahają się od 200 do nawet 500 zł – cena uzależniona jest między innymi od wielkości kwatery. 

Zamów kremację

Wiemy, że organizacja pochówku dla pupila, który odszedł na zawsze, jest trudnym przeżyciem, dlatego zapewniamy sprawną i kompleksową pomoc. Oferujemy transport ciała zwierzaka, kremację indywidualną i pomoc w każdej kwestii związanej ze spopieleniem.