O Cmentarzu

Gdy pupil umiera, w sercu pozostaje ogromny smutek. Niestety, mimo bólu i tęsknoty należy pomyśleć o godnym pochówku zwierzaka. Mowa tutaj o spopieleniu ciała, czyli kremacji indywidualnej oraz o grzebaniu popiołów w ziemi, w miejscu do tego przeznaczonym, czyli na cmentarzu dla zwierząt. Indywidualna mogiła będzie wspaniałym podziękowaniem za wspólnie spędzone chwile.

Tutaj pochowasz

  • psa
  • kota
  • królika
  • ulubione zwierzątko
  • żółwika
  • konia

Galeria cmentarza

cmentarz wrocław „Tęczowy Most”
Cmentarz i Krematorium dla Zwierząt
Szymanow 7 55-080 Kąty wrocławskie

Kluczowe informacje

Lokalizacja:

województwo dolnośląskie, w powiecie trzebnickim, w gminie Wisznia Mała.

ul. Szymanów 7 55-080 Kąty wrocławskie

Jak dojechać?

Cmentarz i Krematorium dla Zwierząt Tęczowy Most znajduje się zaledwie 28 kilometrów od Wrocławia. Aby dotrzeć na miejsce, należy kierować się drogą numer 5 a następnie E40. Cmentarz znajduje się w pobliżu Kościoła rzymskokatolickiego pw Wniebowzięcia NMP.

Przydatne linki:

Dane kontaktowe

Cmentarz i Krematorium dla Zwierząt „Tęczowy Most”

tel.  600 758 556

Cennik

Z jakimi kosztami muszą liczyć się właściciele, chcący wykupić dla zmarłego pupila miejsce na cmentarzu dla zwierząt? Ceny wahają się od około 150 do 500 złotych.

Zamów kremację

Świadczymy usługi kremacji zwierząt. Zapewniamy sprawną, kompleksową i w pełni fachową obsługę. Podczas kremacji spopielane jest ciało jednego zwierzaka, a właściciel może odzyskać prochy pupila, a następnie pogrzebać je w indywidualnej mogile.