O kremacji zwierząt

Zakopanie zmarłego zwierzaka w przydomowym ogródku jest prawnie zabronione, o utylizacji ciała pupila wielu właścicieli nawet nie chce słyszeć. Najczęstszym rozwiązaniem są więc kremacja indywidualna bądź zbiorowa i pogrzebanie prochów na cmentarzu dla zwierząt. Nasze krematorium zajmuje się spopielaniem indywidualnym i zbiorowym ciał zwierząt z Gniezna i okolic.

Zostaw dane, oddzwonimy

  Cennik kremacji

  Cena kremacji uzależniona jest od masy ciała zwierzaka ? wraz ze wzrostem wagi rośnie cena. W przypadku psów służących w policji, wojsku, straży pożarnej, a także psów przewodników często stosowane są zniżki. Do ceny kremacji doliczyć należy ewentualne koszty związane z transportem, zakupem urny lub trumny. W naszym krematorium dbamy o to, by zapewnić jak najkorzystniejsze ceny.

  Waga pupila Cena
  do 1 kg. 450.00 zł
  do 5 kg. 690.00 zł
  5 – 10 kg. 790.00 zł
  10 – 20 kg. 890.00 zł
  20 – 40 kg. 990.00 zł
  powyżej 40 kg. 1090.00 zł

  Sprawdź też akcesoria

  Oferujemy szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych. Właściciel może zamówić element biżuterii, na przykład pierścionek, wisiorek lub bransoletkę z odrobiną prochów pupila bądź estetyczną tabliczkę z odciskiem łapy zwierzaka. Zajmujemy się także sprzedażą urn i trumien.

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń

      tel. 575 081 313

  Tagi
  • kremacja zwierzątek gniezno
  • kremacja psów gniezno
  • kremacja kotów gniezno
  • kremacja zwierząt domowych gniezno