O kremacji zwierząt

Zakopanie zmarłego zwierzaka w przydomowym ogródku jest prawnie zabronione, o utylizacji ciała pupila wielu właścicieli nawet nie chce słyszeć. Najczęstszym rozwiązaniem są więc kremacja indywidualna bądź zbiorowa i pogrzebanie prochów na cmentarzu dla zwierząt. Nasze krematorium zajmuje się spopielaniem indywidualnym i zbiorowym ciał zwierząt z Gniezna i okolic.

Zostaw dane, oddzwonimy

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Cennik kremacji

Cena kremacji uzależniona jest od masy ciała zwierzaka ‒ wraz ze wzrostem wagi rośnie cena. W przypadku psów służących w policji, wojsku, straży pożarnej, a także psów przewodników często stosowane są zniżki. Do ceny kremacji doliczyć należy ewentualne koszty związane z transportem, zakupem urny lub trumny. W naszym krematorium dbamy o to, by zapewnić jak najkorzystniejsze ceny.

Waga pupila Cena
do 1 kg. 450.00 zł
do 5 kg. 690.00 zł
5 – 10 kg. 790.00 zł
10 – 20 kg. 890.00 zł
20 – 40 kg. 990.00 zł
powyżej 40 kg. 1090.00 zł

Sprawdź też akcesoria

Oferujemy szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych. Właściciel może zamówić element biżuterii, na przykład pierścionek, wisiorek lub bransoletkę z odrobiną prochów pupila bądź estetyczną tabliczkę z odciskiem łapy zwierzaka. Zajmujemy się także sprzedażą urn i trumien.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń

    tel. 575 081 313

Tagi
  • kremacja zwierzątek gniezno
  • kremacja psów gniezno
  • kremacja kotów gniezno
  • kremacja zwierząt domowych gniezno