O kremacji zwierząt

W przypadku śmierci ukochanego pupila, należy zadbać o organizację pochówku. Właściciele zdecydować się mogą na poddanie ciała zwierzaka kremacji indywidualnej  ? w takim przypadku rodzina odzyskuje 100% prochów  lub kremacji zbiorowej ? po zakończeniu spopielania zbiorowego, prochy spopielonych zwierząt umieszczone są w jednej urnie i grzebane we wspólnej mogile. Nasze krematorium od lat pomaga w organizacji pochówków zwierząt mieszkańcom Obornik i okolic.

Zostaw dane, oddzwonimy

  Cennik Kremacji

  Na wysokość ceny kremacji przede wszystkim wpływa masa ciała zwierzaka. Bardzo często w przypadku psów służących w policji, wojsku czy w straży pożarnej, a także psów przewodników stosowane są specjalne rabaty. W naszym krematorium dbamy o to, by zapewnić atrakcyjne ceny. Poniżej orientacyjny cennik.

  Waga pupila Cena
  do 1 kg. 450.00 zł
  do 5 kg. 690.00 zł
  5 – 10 kg. 790.00 zł
  10 – 20 kg. 890.00 zł
  20 – 40 kg. 990.00 zł
  powyżej 40 kg. 1090.00 zł

  Sprawdź też akcesoria

  Oprócz przeprowadzania kremacji, zajmujemy się również sprzedażą akcesoriów pogrzebowych ? przede wszystkim urn i trumien. Specjalizujemy się także w przygotowywaniu pamiątek po zmarłym zwierzaku, na przykład biżuterii, w której umieszczona jest odrobina prochów.

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń

      tel. 575 081 313

  Tagi
  • kremacja zwierzątek oborniki
  • kremacja psów oborniki
  • kremacja kotów oborniki
  • kremacja zwierząt domowych oborniki