O kremacji

By podziękować za wieloletnią przyjaźń zwierzakowi, który odszedł na zawsze, wielu właścicieli organizuje godny pochówek. Mowa tutaj o kremacji indywidualnej lub zbiorowej oraz o pochówku na cmentarzu dla zwierząt. Można zdecydować się także na zamówienie nagrobka. Czym różni się spopielanie indywidualne od zbiorowego? W czasie kremacji indywidualnej następuje spopielenie jednego ciała, po zakończeniu kremacji właściciel odzyskuje prochy zwierzęcia i może pochować je w indywidualnej mogile. W przypadku kremacji zbiorowej wszystkie prochy umieszczane są w jednej urnie i grzebane we wspólnej mogile.

Zostaw dane, oddzwonimy

  Jaki cennik?

  Z jakimi kosztami muszą liczyć się osoby szukające zakładu krematoryjnego w Opolu? Na cenę kremacji wpływa przede wszystkim masa ciała zwierzaka oraz rodzaj kremacji ? kremacja indywidualna to większe koszty. Poniżej przykładowy cennik.

  Waga pupila Cena
  do 1 kg. 450.00 zł
  do 5 kg. 690.00 zł
  5 – 10 kg. 790.00 zł
  10 – 20 kg. 890.00 zł
  20 – 40 kg. 990.00 zł
  powyżej 40 kg. 1090.00 zł

  Sprawdź też akcesoria

  Zamówić także można różnego typu akcesoria, które sprawią, że pamięć o pupilu będzie wiecznie żywa. Właściciele psów, kotów i innych zwierząt do wyboru mają kryształy pamięci z odrobiną prochów zwierzęcia, elementy biżuteryjne, na przykład wisiorki z prochami pupila i wiele innych.

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń

      tel. 575 081 313

  Tagi
  • kremacja zwierzątek opole
  • kremacja psów opole
  • kremacja kotów opole
  • kremacja zwierząt domowych opole