O kremacji

By podziękować za wieloletnią przyjaźń zwierzakowi, który odszedł na zawsze, wielu właścicieli organizuje godny pochówek. Mowa tutaj o kremacji indywidualnej lub zbiorowej oraz o pochówku na cmentarzu dla zwierząt. Można zdecydować się także na zamówienie nagrobka. Czym różni się spopielanie indywidualne od zbiorowego? W czasie kremacji indywidualnej następuje spopielenie jednego ciała, po zakończeniu kremacji właściciel odzyskuje prochy zwierzęcia i może pochować je w indywidualnej mogile. W przypadku kremacji zbiorowej wszystkie prochy umieszczane są w jednej urnie i grzebane we wspólnej mogile.

Zostaw dane, oddzwonimy

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Jaki cennik?

Z jakimi kosztami muszą liczyć się osoby szukające zakładu krematoryjnego w Opolu? Na cenę kremacji wpływa przede wszystkim masa ciała zwierzaka oraz rodzaj kremacji ‒ kremacja indywidualna to większe koszty. Poniżej przykładowy cennik.

Waga pupila Cena
do 1 kg. 450.00 zł
do 5 kg. 690.00 zł
5 – 10 kg. 790.00 zł
10 – 20 kg. 890.00 zł
20 – 40 kg. 990.00 zł
powyżej 40 kg. 1090.00 zł

Sprawdź też akcesoria

Zamówić także można różnego typu akcesoria, które sprawią, że pamięć o pupilu będzie wiecznie żywa. Właściciele psów, kotów i innych zwierząt do wyboru mają kryształy pamięci z odrobiną prochów zwierzęcia, elementy biżuteryjne, na przykład wisiorki z prochami pupila i wiele innych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń

    tel. 575 081 313

Tagi
  • kremacja zwierzątek opole
  • kremacja psów opole
  • kremacja kotów opole
  • kremacja zwierząt domowych opole