O kremacji zwierząt

Pożegnanie członka rodziny lub przyjaciela nigdy nie jest proste i zawsze wiąże się z trudnymi emocjami. Wśród ostatnich etapów żałoby zazwyczaj pojawia się depresja, natomiast w końcu przychodzi akceptacja. Żeby przejść ten trudny okres, warto zadbać o odpowiednie pożegnanie z naszym pupilem.

Zostaw dane, oddzwonimy

  Cennik kremacji

  Oferujemy usługi kremacji zwierzęcych towarzyszy, aby następnie oddać ich prochy rodzinie. Po ciało przyjeżdżamy specjalnie przystosowanym do tego pojazdem. Zabieramy je z domu lub kliniki weterynaryjnej, aby następnie udać się na kremację. W kremacji może uczestniczyć rodzina. W razie potrzeby oferujemy również możliwość nieodpłatnego nagrania całego procesu.

  Waga pupila Cena
  do 1 kg. 450.00 zł
  do 5 kg. 690.00 zł
  5 – 10 kg. 790.00 zł
  10 – 20 kg. 890.00 zł
  20 – 40 kg. 990.00 zł
  powyżej 40 kg. 1090.00 zł

  Dobre akcesoria

  Obecnie organizowanie pochówków zwierząt np. w przydomowym ogródku jest nielegalne. Ustawodawca oferuje nam możliwość przetworzenia zwłok przyjaciela w zakładzie utylizacyjnym, a następnie przewiezienia do spalarni. Ciało pupila można złożyć w urnie dostosowanej dla zwierząt. Biorąc pod uwagę relacje, jakie nawiązujemy, ze zwierzętami domowymi, nie warto godzić się na takie traktowanie ciała przyjaciela. Lepiej zapewnić mu godną, indywidualną kremację, a następnie pochówek na cmentarzu dla zwierząt.

  W ofercie mamy także kryształy pamięci dla zwierząt, na przykład w formie wisiorków, które możemy na co dzień mieć przy sobie. Będzie to świetna pamiątka na lata dla właściciela zmarłego pupila. Możemy przygotować również tabliczkę z odciskiem łapki zwierzaka, która zostanie na wiele lat.

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń

      tel. 575 081 313

  Tagi
  • kremacja zwierzątek Piotrków Trybunalski
  • kremacja psów Piotrków Trybunalski
  • kremacja kotów Piotrków Trybunalski
  • kremacja zwierząt domowych Piotrków Trybunalski