O kremacji zwierząt

Utrata zwierzaka wymaga od nas wykonania wielu czynności. Niestety, niektórzy nie zdają sobie sprawy z tego, że nie wolno pochować zwierząt na terenie własnego podwórka lub w innym miejscu na ziemi. Do tego przeznaczone są cmentarze dla zwierząt. Zanim dojdzie do całkowitego pochówku należy dokonać skremowania ciała martwego pupila. Dbamy o to, żeby cały proces przeszedł w dobrych warunkach. Ponadto oferujemy szereg usług obejmujących pielęgnowanie pamięci po pupilu.

Zostaw dane, oddzwonimy

  Cena za wszystkie usługi

  Zazwyczaj staramy się, żeby cena za skremowanie i nabycie akcesoriów było nieobciążające dla portfela naszych klientów ze Słubic. Cena jest ustalana indywidualnie po odbyciu całej ceremonii pogrzebowej. Serdecznie zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego, w celu ustalenia wszystkich szczegółów.

  Waga pupila Cena
  do 1 kg. 450.00 zł
  do 5 kg. 690.00 zł
  5 – 10 kg. 790.00 zł
  10 – 20 kg. 890.00 zł
  20 – 40 kg. 990.00 zł
  powyżej 40 kg. 1090.00 zł

  Akcesoria pielęgnujące pamięć po zwierzaku

  Jeżeli tęsknota za zwierzakiem daje mocno znać, zachęcamy do nabycia kryształów pamięci i naszyjników, które zawierają szczątkowe ilości sierści lub prochów zmarłego pupila. Zachęcamy do kontaktu wszystkich mieszkańców Słubic ? z wielką chęcią porozmawiamy.

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń

      tel. 575 081 313

  Tagi
  • kremacja zwierzątek słubice
  • kremacja psów słubice
  • kremacja kotów słubice
  • kremacja zwierząt domowych słubice