O kremacji zwierząt

Strata ukochanego zwierzęcia bywa naprawdę trudna! A to wszystko za sprawą tego, że zżywamy się ze swoimi pupilami i bardzo często spędzamy z nimi wiele, radosnych lat. Warto zadbać zatem o godny pochówek dla swojego zwierzęcego przyjaciela i zdecydować się na skorzystanie z oferty naszej firmy. Zapraszamy do kontaktu z nami osoby ze Strzelec Opolskich oraz najbliższych okolic tej miejscowości. Jesteśmy do dyspozycji!

Zostaw dane, oddzwonimy

  Cennik kremacji zwierząt w Strzelcach Opolskich

  Po dokonaniu kremacji zwierzęcia każdy nasz klient może nabyć pamiątkowe urny, tabliczki z odciskami łap lub kryształy pamięci. Te symboliczne akcesoria sprawią, że pamięć o pupilu zawsze będzie żywa.

  Waga pupila Cena
  do 10 kg. 190.00 zł
  do 20 kg. 290.00 zł
  do 40 kg 390.00 zł
  do 60 kg. 490.00 zł
  powyżej 60 kg. 590.00 zł

  Akcesoria do kremacji

  Sprzedajemy również pamiątkowe akcesoria. Sprawdź poniżej, co możesz u nas nabyć. Jeśli pochodzisz ze Strzelec Opolskich i szukasz zaufanej firmy, która pomoże Ci dokonać pochówku zwierzęcia, koniecznie skontaktuj się z nami, z chęcią pomożemy. Jeżeli jesteś mieszkańcem Torunia i chcesz pochować pupila ? skontaktuj się z nami. Indywidualnie ustalamy informacje dotyczące ceny, rytuału pogrzebowego i akcesoriów możliwych do nabycia.

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń

      tel. 575 081 313

  Tagi
  • kremacja zwierzątek strzelce opolskie
  • kremacja psów strzelce opolskie
  • kremacja kotów strzelce opolskie
  • kremacja zwierząt domowych strzelce opolskie