O kremacji zwierząt

Śmierć ukochanego pupila bywa mocnym ciosem dla właściciela, nieważne, czy jest to pies, kot, królik, czy inne zwierzątko. To właśnie na opiekunie spoczywa konieczność poddania ciała zwierzątka kremacji. Można zdecydować się zatem na zbiorową kremację kilku pupili lub na indywidualną, gdzie spopielane jest ciało tylko jednego zwierzątka.

Krematoria podlegające naszej firmie zlokalizowane są w Wojkowicach i najbliższych okolicach. Każde z nich wyposażone zostało w niezbędny sprzęt. Zapewniamy także fachową obsługę oraz dowóz ciała do krematorium.

Zostaw dane, oddzwonimy

  Kremacja cennik

  Zastanawiasz się, ile dokładnie kosztuje kremacja zwierząt w Wojkowicach? Cenę ustalamy indywidualnie, wszystko zależy od masy ciała zwierzęcia. Poniżej prezentujemy przybliżony cennik usług.

  Waga pupila Cena
  do 1 kg. 450.00 zł
  do 5 kg. 690.00 zł
  5 – 10 kg. 790.00 zł
  10 – 20 kg. 890.00 zł
  20 – 40 kg. 990.00 zł
  powyżej 40 kg. 1090.00 zł

  Sprawdź też inne akcesoria

  Niestety, śmierć pupila jest często ciężkim przeżyciem, stąd nic dziwnego, że tak wiele osób chce zachować po zwierzęciu jakąś pamiątkę. Proponujemy różnego rodzaju tabliczki z odciskami, np. łapek lub tabliczki, kryształy, obeliski symbolizujące ich pamięć. W ten sposób wspomnienia będą wiecznie żywe.

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń

      tel. 575 081 313

  Tagi
  • kremacja zwierzątek Wojkowice
  • kremacja psów Wojkowice
  • kremacja kotów Wojkowice
  • kremacja zwierząt domowych Wojkowice