Kremacja zwierząt ? informacje

Niestety, ale każde zwierzę domowe musi w końcu odejść. Śmierć czworonoga, gryzonia lub innego pupila bywa ciężka dla właściciela i całej rodziny. To właśnie na nich spoczywa zwykle obowiązek kremacji ciała, dlatego warto zastanowić się nad najlepszym wyborem. Możesz zdecydować się na kremację zbiorową lub indywidualną, to od Ciebie zależy wybór!

Nasze krematoria dla zwierząt zlokalizowane w Zawierciu i najbliższych okolicach mają bardzo dobrą i kompleksową obsługę. W ramach usług zapewniamy również transport ciała do krematorium.

Zostaw dane, oddzwonimy

  Alternatywne sposoby utylizacji

  Ile kosztuje kremacja ciał zwierząt w Zawierciu i okolicach? Cennik ustalany jest indywidualnie w zależności od masy ciała pupila. Poniżej jednak przedstawione zostały przykładowe ceny. Zapraszamy.

  Waga pupila Cena
  do 1 kg. 450.00 zł
  do 5 kg. 690.00 zł
  5 – 10 kg. 790.00 zł
  10 – 20 kg. 890.00 zł
  20 – 40 kg. 990.00 zł
  powyżej 40 kg. 1090.00 zł

  Sprawdź też inne dodatki

  Śmierć ukochanego zwierzęcia jest ciosem dla właścicieli. Czasami istotne jest dla nich to, by zachować po pupilu pamiątkę, np. w postaci tabliczki z odciskami łapek lub kryształowej kuli, obelisku, w którym można trzymać prochy zwierzęcia. Dzięki temu pamięć zawsze będzie żywa. 

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń

      tel. 575 081 313

  Tagi
  • kremacja zwierzątek Zawiercie
  • kremacja psów Zawiercie
  • kremacja kotów Zawiercie
  • kremacja zwierząt domowych Zawiercie