O kremacji zwierząt

Śmierć ukochanego pupila zawsze jest wielkim ciosem dla właściciela. Niestety, mimo bólu należy zadbać o organizację godnego pochówku. Pamiętajmy, że prawo zabrania grzebania ciał zmarłych pupili w miejscu do tego nieprzystosowanym. Rozwiązaniem, na które decyduje się wielu właścicieli jest kremacja i pochówek na cmentarzu dla zwierząt. Wyróżniamy dwa rodzaje kremacji ? indywidualną, podczas której spopielane jest ciało jednego zwierzęcia oraz zbiorową, w czasie której spopielane są ciała kilku zwierząt.

Zostaw dane, oddzwonimy

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Kremacja cennik

Ile kosztuje kremacja ciała zwierząt w Wojkowicach i okolicach? Cena uzależniona jest przede wszystkim od masy ciała psa, kota bądź innego zwierzęcia. Na wysokość ceny wpływ ma także to czy zdecydujemy się na kremację indywidualną, czy zbiorową. Poniżej przykładowy cennik kremacji indywidualnej.

Waga pupila Cena
do 1 kg. 450.00 zł
do 5 kg. 690.00 zł
5 – 10 kg. 790.00 zł
10 – 20 kg. 890.00 zł
20 – 40 kg. 990.00 zł
powyżej 40 kg. 1090.00 zł

Sprawdź też akcesoria

Istnieje także możliwość zamówienia pamiątek po przyjacielu, który odszedł na zawsze. Właściciele psów, kotów i innych zwierzaków zdecydować się mogą na zakup elementów biżuterii, w której umieszczone zostaną prochy pupila, kryształów pamięci i innych pamiątek.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń

    tel. 575 081 313

Tagi
  • kremacja zwierzątek dąbrowa górnicza
  • kremacja psów dąbrowa górnicza
  • kremacja kotów dąbrowa górnicza
  • kremacja zwierząt domowych dąbrowa górnicza