Nasza oferta

Z Pamiętaj o Mnie Twój przyjaciel zostanie z Tobą na zawsze.

✓ Kompleksowa usługa kremacji zwierząt,

✓ Pomagamy właścicielom psów, kotów w pochówku,

✓ Dedykowane pamiątki po Twoim przyjacielu,

✓ Indywidualna obsługa,

✓ Dojeżdżamy po Twojego przyjaciela,

✓ Dodatkowe akcesoria: urny, odcisk łapki, adresówki.

blog-cta-quality-2
ALEKSANDRA HOZAKOWSKA

Szybki kontakt

Umów kremację zwierzątka z dojazdem.
Telefon: 575 081 313

O kremacji zwierząt

Utrata ukochanego pupila jest bardzo bolesnym, wręcz traumatycznym przeżyciem. Niestety, prawo zabrania pochówku zwierząt w przypadkowych miejscach ? należy zrobić to w wyznaczonych miejscach. Żeby zapewnić godny pochówek dla pupila należy jego ciało skremować i pochować na wyznaczonym cmentarzu dla zwierząt.

Zostaw dane, oddzwonimy

  Kremacja cennik

  Kwestia kremacji i pochówku jest bardzo indywidualna, ponieważ wszystko zależy od tego jakiego pupila straciłeś. Wszystkie szczegóły dotyczące pochówku są ustalane indywidualnie w trakcie konsultacji. Poza kremacją oferujemy akcesoria w postaci urn, które umożliwiają przechowanie prochów ukochanego, zmarłego pupila.

  Waga pupila Cena
  Zwierzęta miniaturowe 500.00 zł
  Waga pupila 1-5 kg. 690.00 zł
  Waga pupila 5-10 kg. 790.00 zł
  Waga pupila 10-20 kg. 890.00 zł
  Waga pupila 20-30 kg. 990.00 zł
  Waga pupila 30-40 kg. 1090.00 zł
  Waga pupila 40-50 kg. 1190.00 zł
  Waga pupila 50-60 kg. 1290.00 zł
  Waga pupila powyżej 60 kg. 1490.00 zł

  Sprawdź też akcesoria

  Jeżeli jesteś z Poznania i potrzebujesz pochówku swojego pupila, możesz z nami się skontaktować i ustalić wszystkie szczegóły.

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń

      tel. 575 081 313

  Kremacja psa Poznań

  Śmierć psiaka zawsze przychodzi za wcześnie i jest bardzo trudnym czasem dla jego najbliższych. Niestety, rodzina pupila, mimo smutku, musi zająć się organizacją pochówku. W Pamiętaj o mnie zapewniamy pełne wsparcie w tych trudnych chwilach.

  Nasze usługi obejmują zarówno transport zwłok pieska, jak i kremację indywidualną oraz sprzedaż urn i innych artykułów funeralnych. Proces kremacji przebiega z zachowaniem zasad etyki, z szacunkiem dla czworonoga i jego rodziny.

  Naszym priorytetem jest, aby każdy etap pożegnania był realizowany z najwyższą starannością, umożliwiamy właścicielom godne i spokojne pożegnanie ukochanego kota.

  Pracujemy na terenie Poznania i okolic. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu.

  Kremacja kota Poznań

  W Pamiętaj o mnie koncentrujemy się na tym, by proces kremacji kota przebiegł z pełnym szacunkiem i zachowaniem zasad etyki. Kremacja polega na spaleniu ciała zwierzęcia w specjalnym piecu kremacyjnym. Podczas jednego cyklu spopielane jest ciało jednego zwierzęcia. Dzięki temu rodzina może odzyskać prochy kota  i zorganizować ceremonię pogrzebową. Takie rozwiązanie nie jest możliwe w przypadku zbiorowej kremacji zwierząt (prochy kilku zwierząt umieszczane są w jednej urnie i chowane w zbiorowej mogile).

  Kremacja kota to proces, który dla wielu właścicieli zwierząt domowych jest formą upamiętnienia i pożegnania ukochanego czworonoga. Taki sposób pożegnania to także pewien rodzaj ukojenia w trudnym czasie żałoby.

  Tagi
  • kremacja zwierzątek poznań
  • kremacja psów poznań
  • kremacja kotów poznań
  • kremacja zwierząt domowych poznań