O kremacji zwierząt

Spopielenie ciała zwierzaka przeprowadzane jest w specjalnym piecu krematoryjnym. W przypadku kremacji indywidualnej, spalane jest ciało jednego zwierzęcia, prochy umieszczane są w urnie, a właściciel może pogrzebać je w indywidualnej mogile. W przypadku kremacji zbiorowej wszystkie prochy umieszczane są w jednej urnie.

Nasz zespół dba o to, by cały proces przebiegał w pełnym szacunku dla zwierzaka. Zapewniamy też transport ze Szczecina i okolic, na przykład z domu bądź z kliniki weterynaryjnej do krematorium.

Zostaw dane, oddzwonimy

  Kremacja cennik

  Rozumiemy, że organizacja pochówku zwierzaka związana jest z kosztami i dbamy o to, by zapewnić naszym klientom jak najkorzystniejsze ceny. Koszty kremacji uzależnione są przede wszystkim od masy ciała zwierzęcia oraz od typu kremacji, na który zdecydujemy się.  Poniżej prezentujemy orientacyjny cennik.

  Waga pupila Cena
  do 1 kg. 450.00 zł
  do 5 kg. 690.00 zł
  5 – 10 kg. 790.00 zł
  10 – 20 kg. 890.00 zł
  20 – 40 kg. 990.00 zł
  powyżej 40 kg. 1090.00 zł

  Sprawdź też akcesoria

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów i pamiątek pogrzebowych.

  Proponujemy urny dla psów, kotów, królików i innych zwierząt. Na zamówienie wykonujemy kryształy pamięci ? zarówno wyjątkowe monumenty, jak i elementy biżuterii, w których umieszczane są prochy pupila.

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń

      tel. 575 081 313

  Tagi
  • kremacja zwierzątek szczecin
  • kremacja psów szczecin
  • kremacja kotów szczecin
  • kremacja zwierząt domowych szczecin