O kremacji zwierząt

Gdy pupil ‒ pies, kot, chomik bądź inny zwierzak odejdzie na zawsze, na właścicielu spoczywa obowiązek organizacji pochówku. W większości przypadków rodzina pupila decyduje się na zbiorową lub indywidualną kremację. W czasie kremacji indywidualnej spopielane jest ciało wyłącznie jednego zwierzęcia, w przypadku kremacji zbiorowej kilku zwierząt.

Krematoria zlokalizowane w Katowicach i okolicach zapewniają kompleksową obsługę, w tym także transport ciała do krematorium.

Zostaw dane, oddzwonimy

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Kremacja cennik

Ile kosztuje kremacja ciał zwierząt w Katowicach i okolicach? Cena zazwyczaj ustalana jest indywidualnie, a uzależniona jest od masy ciała zwierzęcia. Poniżej przybliżony cennik.

Waga pupila Cena
do 1 kg. 450.00 zł
do 5 kg. 690.00 zł
5 – 10 kg. 790.00 zł
10 – 20 kg. 890.00 zł
20 – 40 kg. 990.00 zł
powyżej 40 kg. 1090.00 zł

Sprawdź też inne dodatki

Śmierć zwierzaka jest ogromną stratą dla właścicieli. Często rodzina pupila chce mieć pamiątkę po przyjacielu, który odszedł na zawsze. Tutaj doskonałe rozwiązanie stanowią tabliczki z odciskami czy różnego typu kryształy pamięci. Element biżuteryjny lub obelisk, w których umieszczone zostaną prochy pupila sprawią, że pamięć o zwierzęciu będzie wiecznie żywa.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń

    tel. 575 081 313

Tagi
  • kremacja zwierzątek katowice
  • kremacja psów katowice
  • kremacja kotów katowice
  • kremacja zwierząt domowych katowice