Nasza oferta

Z Pamiętaj o Mnie Twój przyjaciel zostanie z Tobą na zawsze.

✓ Kompleksowa usługa kremacji zwierząt,

✓ Pomagamy właścicielom psów, kotów w pochówku,

✓ Dedykowane pamiątki po Twoim przyjacielu,

✓ Indywidualna obsługa,

✓ Dojeżdżamy po Twojego przyjaciela,

✓ Dodatkowe akcesoria: urny, odcisk łapki, adresówki.

blog-cta-quality-2
ALEKSANDRA HOZAKOWSKA

Szybki kontakt

Umów kremację zwierzątka z dojazdem.
Telefon: 575 081 313

O kremacji zwierząt

Wyróżniamy dwa rodzaje kremacji ? kremację indywidualną i zbiorową. W przypadku kremacji indywidualnej w trakcie jednego procesu spopielane są zwłoki jednego zwierzaka, w przypadku kremacji zbiorowej kilku zwierząt.

Zostaw dane, oddzwonimy

  Kremacja cennik

  Koszt spopielania ciała uzależniony jest od kilku czynników, przede wszystkim od masy ciała zwierzęcia oraz od rodzaju kremacji ? kremacja indywidualna jest droższa od zbiorowej.

  Waga pupila Cena
  Zwierzęta miniaturowe 500.00 zł
  Waga pupila 1-5 kg. 690.00 zł
  Waga pupila 5-10 kg. 790.00 zł
  Waga pupila 10-20 kg. 890.00 zł
  Waga pupila 20-30 kg. 990.00 zł
  Waga pupila 30-40 kg. 1090.00 zł
  Waga pupila 40-50 kg. 1190.00 zł
  Waga pupila 50-60 kg. 1290.00 zł
  Waga pupila powyżej 60 kg. 1490.00 zł

  Sprawdź też akcesoria

  Przygotowaliśmy szeroką ofertę akcesoriów pogrzebowych. Oferujemy urny kryształowe, drewniane i ceramiczne, kryształy pamięci, elementy biżuterii z prochami pupila i inne.

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń

      tel. 575 081 313

  Kremacja psa – Łódź

  Odszedł czworonożny członek Twojej rodziny i zastanawiasz się, jakie powinieneś podjąć kroki, aby ostatnie pożegnanie z nim było przepełnione szacunkiem? By godnie przeprowadzić przyjaciela za Tęczowy Most, zamów kremację psa. W Łodzi do Twojej dyspozycji pozostaje nasze krematorium – Pamiętaj o mnie, które zrzesza wśród swoich pracowników ludzi o wielkich sercach. Zaopiekują się ciałem Twojego pupila, a jego prochy przekażą bezpiecznie w Twoje ręce. Jeżeli zdecydujesz się na wzięcie udziału w procesie kremacji, możesz być pewien, że wszystko odbędzie się w atmosferze poszanowania Twoich uczuć oraz pamięci Twojego psa.

  Jeżeli zechcesz, możesz otrzymać pamiątki w postaci bransoletki, zawieszki lub odcisku łapki. Pożegnaj swojego ukochanego psa tak, jak na to zasługiwał, z wielką miłością i oddaniem.

  Kremacja kota – Łódź

  Świadomość, że Twój kot odszedł na zawsze, jest z pewnością niezwykle bolesna. Aby choć trochę zmniejszyć skalę swojego cierpienia, możesz zadbać o właściwe potraktowanie ciała zwierzęcia po śmierci. Kremacja kota w Łodzi jest możliwa w pełnym miłości do zwierząt i zrozumienia dla ludzi krematorium. Przeprowadzimy proces spopielenia Twojego przyjaciela, dbając o odpowiednią atmosferę. Oczywiście, jeśli tylko zechcesz, możesz wziąć udział w tym wydarzeniu. Jeżeli nie zdecydujesz się na uczestnictwo, możesz być spokojny, że urna z prochami kota trafi bezpiecznie w Twoje ręce. Poza nią możesz zamówić również pamiątkowe drobiazgi, dzięki którym pamięć o czworonogu na zawsze pozostanie żywa.

  Decydując się na kremację kota, zapewnisz mu godne ostatnie pożegnanie, dokładnie takie, na jakie zasłużył sobie przywiązaniem, którym obdarzył Cię za życia.

  Tagi
  • kremacja zwierzątek łódź
  • kremacja psów łódź
  • kremacja kotów łódź
  • kremacja zwierząt domowych łódź