O Cmentarzu

Organizacja pochówku dla pupila , na przykład psa, kota bądź chomika, z którym spędziliśmy mnóstwo wyjątkowych chwil jest zadaniem, któremu towarzyszy ogromny smutek.  Pochówek jest kilku etapowym procesem ? w pierwszej kolejności ciało zwierzęcia należy dostarczyć do krematorium, następnie przeprowadzane jest spopielanie. Kolejny etap stanowi grzebanie prochów w przeznaczonym do tego miejscu, czyli na cmentarzu dla zwierząt. 

Tutaj pochowasz

  • psa
  • kota
  • chomika
  • rybkę
  • świnkę
  • zwierzątko przyjaciela

Galeria cmentarza

?Brzozowa Przystań"
Bydgoszcz Pochówek zwierząt domowych
86-014 Mochle (koło. Bydgoszczy)

Kluczowe informacje

Lokalizacja:

województwo kujawosko-pomorskie

86-014 Mochle (koło. Bydgoszczy)

Jak dojechać?

Mochle znajdują są w województwie kujawsko-pomorskim, około 15 km od Bydgoszczy. Aby dotrzeć na cmentarz z Bydgoszczy, należy kierować się drogą numer 25. Cmentarz zlokalizowany jest niedaleko sklepu spożywczego Odido.

Przydatne linki:

https://zwierzoklub.pl/company.php?id=982833

Dane kontaktowe

Bydgoszcz Pochówek zwierząt domowych ?Brzozowa Przystań

tel. 600 751 996

Cennik

Koszty, z jakimi należy liczyć się w przypadku wykupienia miejsca na cmentarzu dla zwierząt wynoszą od 150 do około 500 zł.

Zamów kremację

Nasza firma zajmuje się kremacją zwierząt domowych. Wszystkie czynności przeprowadzamy z największym szacunkiem ? podczas jednej kremacji spopielane jest ciało jednego zwierzęcia. Po zakończeniu spopielania, właściciele odzyskują prochy pupila i może zostać przeprowadzony pochówek. 

Jeśli rodzina zmarłego zwierzęcia ma takie życzenie, może być obecna podczas kremacji pupila.