artykuly

Trumna dla psa – gdzie szukać?

Wielu właścicieli chce zorganizować zmarłemu psiakowi godny pochówek. Jedną z czynności, o którą należy zadbać w takiej sytuacji, jest zakup trumny. Jakie modele trumien dla zwierzaka mamy do wyboru i gdzie możemy je zakupić? Poniżej najistotniejsze informacje. Zachęcamy do lektury!

Trumna dla psiaka

Do wyboru mamy trumny wykonane z wielu materiałów, między innymi takich, jak:

  • różne gatunki drewna
  • plastik
  • karton
  • styropian

Zakupić możemy zarówno proste, niedrogie modele, jak i luksusowe i bogato zdobione, wyłożone atłasem, aksamitem, z miękkimi poduszeczkami lub bez żadnego wypełnienia.

Jeśli chcemy poddać ciało psa kremacji, możemy zakupić trumnę kartonową, w której zwłoki pupila zostaną spopielone. Po zakończonej kremacji prochy będziemy mogli przełożyć do urny i zająć się pochówkiem psiaka. Przed wyborem trumy należy dokładnie sprawdzić wymiary danego modelu – dostępne są trumny dla niewielkich, jak i dużych psiaków.

Z całą pewnością warto zdecydować się na taki zakup i ciało pupila ułożyć w trumnie, a nie z plastikowym worku.

Gdzie kupić trumnę dla psa?

Trumnę dla psa kupimy w sklepach z akcesoriami funeralnymi dla zwierząt. Tego typu sklepów wciąż przybywa na polskim rynku ? właściciele przywiązują się do psiaków i kotów bardziej niż jeszcze kilkanaście lat temu, a to sprawia, że wymienione sklepy są coraz bardziej potrzebne.

W zależności od miejsca zamieszkania i możliwości, trumnę możemy zakupić w sklepie działających stacjonarnie, jak również w sklepie online.

To nie koniec. Trumny dla psów oraz innych zwierząt , zazwyczaj dostępne są w zakładach krematoryjnych. Niezwykle często takie firmy zapewniają kompleksową obsługę – od transportu ciała zwierzaka po sprzedaż trumien i urn, kremację i pochówek na cmentarzu, a także wyrób nagrobków czy kryształów pamięci.

Podsumowanie

Zakup trumny dla psa to tylko jedna z czynności, o które musi zadbać właściciel czworonoga, który odszedł na zawsze. Trumnę zakupić można zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online. Do wyboru mamy modele wykonane z różnego typu materiałów – zarówno z drewna, jak i z kartonu czy z plastiku.

Kup online, w naszym sklepie

Urna eko zoon

80,00 
ZOON to biodegradowalna urna, jej celem jest dać szanse na stworzenie życia poprzez zwrócenie ukochanego pupila naturze. Roślina, która wyrośnie symbolizuje pamięć chwil spędzonych z twoim zwierzakiem. Pozwala ona ponownie uruchomić cykl życia i utrzymać naturalna równowagę planety.

Urna drewniana kolekcja anitqua arca

150,00 200,00 
Urny drewniane dla zwierząt Urny z kolekcji antiqua są robione przez nas w Polsce, ręcznie malowane i ozdabiane. Dostępne w

Urna metalowa

160,00 240,00 
Dobra urna metalowa Oferujemy zakup wytrzymałych, półokrągłych urn metalowych dla zwierząt w kilku ponadczasowych kolorach, między innymi: białym, czarnym, czerwonym

Urna drewniana

200,00 290,00 
Drewniana urna produkcji hiszpańskiej. Wykonana ręcznie, bez lakieru, bejcy, w 100% naturalna.
author-avatar

O Aleksandra Hozakowska

Miłośniczka zwierząt, posiadaczka psa "Reksia". Zawsze pomocna i życzliwa. W Pamiętaj o Mnie specjalizuje się w Zamówieniach internetowych oraz obsługi korespondencji, dlatego, jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszego sklepu internetowego lub usług. Napisz do mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *