artykuly

Diament z prochów zwierząt

Wielu właścicieli pragnie mieć pamiątkę po pupilu, który odszedł na zawsze. Doskonałym rozwiązaniem są tutaj  diamenty pamięci. Wspomniane pamiątki to elementy biżuterii bądź kryształy, w których umieszcza się prochy bądź sierść pupila.  Czym dokładnie  są diamenty pamięci i dlaczego warto zamówić taki drobiazg? Poniżej garść informacji. Zachęcamy do lektury!

Czym jest diament pamięci?

Diamenty  pamięci  zamawia się po spopieleniu ciała zwierzaka. W zależności od preferencji zdecydować się można na element biżuterii, na przykład wisiorek, bransoletkę lub pierścionek bądź na monument, w których fachowcy umieszczą prochy spopielonego zwierzaka.

Diament można postawić w dowolnym miejscu w domu bądź – w przypadku pamiątek w formie biżuterii, zawsze mieć przy sobie. Biżuteria najczęściej zamawiana jest od producentów, wykonana może być ze złota, srebra bądź stali chirurgicznej.

Każdy z diamentów ma swój unikalny kod rejestracyjny i zaopatrzony jest w certyfikat potwierdzający 100% autentyczność i unikalność pamiątki.

Diamenty pamięci ? oferta

Dostępne są diamenty pamięci w wielu wielkościach i wykonane z różnych materiałów. Wśród licznych propozycji na szczególną uwagę zasługują:

Wspomniana pamiątka po pupilu wykonana została z najwyższej jakości czeskiego kryształu i niewielkiej ilości prochów, prezentuje się doskonale i z całą pewnością przetrwa długi, długi czas.

Elegancka bransoletka z kolekcji See you, w której można zatopić prochy lub futro pupila to drobiazg, który zawsze będziemy mogli mieć przy sobie. Bransoletka sprawi, że tęsknota po przyjacielu będzie ciut mniejsza.

Wyjątkowy, złoty wisiorek, w którym za pomocą żywicy epoksydowej zatopione zostaną prochy lub sierść pupila sprawi, że pamięć o zwierzaku będzie wiecznie żywa. Zawieszka z czerwony serduszkiem będzie piękną pamiątką.

To wyjątkowy, kwadratowy monument wykonany z wysokiej jakości czeskiego kryształu. W krysztale umieszczane są prochy zwierzaka, na pamiątce może być także wygrawerowane imię pupila.

Wyjątkowy, srebrny pierścionek, w którym zostaną umieszczone prochy zwierzęcia to kolejna z godnych uwagi pamiątek.

 

Podsumowanie

Diament z prochami zmarłego zwierzaka – psa , kota, chomika będzie pamiątką na wiele, wiele lat i wspaniałym hołdem dla przyjaciela, który odszedł na zawsze.

Kup online, w naszym sklepie

Urna eko

50,00 
Solidnie wykonana urna ekologiczna pozwala na bezpieczne przechowywanie oraz transport prochów. Dostępna jest w dwóch rozmiarach, dzięki czemu będzie odpowiednia dla mniejszych i większych pupili. Przy skorzystaniu z usługi kremacji ta urna jest bezpłatna.

Urna metalowa STD

60,00 
Urna metalowa od włoskiego producenta. Urna S: 0,8L (100x100x110 mm) Urna M: 1,8L (100x100x190) Przy skorzystaniu z usługi kremacji ta urna jest o 50% tańsza.

Urna eko zoon

80,00 
ZOON to biodegradowalna urna, jej celem jest dać szanse na stworzenie życia poprzez zwrócenie ukochanego pupila naturze. Roślina, która wyrośnie symbolizuje pamięć chwil spędzonych z twoim zwierzakiem. Pozwala ona ponownie uruchomić cykl życia i utrzymać naturalna równowagę planety.

Urna drewniana firmowa

80,00 
Urna metalowa od włoskiego producenta.
S: 16 x 16 x 6
L: 20 x 20 x 13
Przy skorzystaniu z usługi kremacji ta urna jest o 50% tańsza.
author-avatar

O Aleksandra Hozakowska

Miłośniczka zwierząt, posiadaczka psa "Reksia". Zawsze pomocna i życzliwa. W Pamiętaj o Mnie specjalizuje się w Zamówieniach internetowych oraz obsługi korespondencji, dlatego, jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszego sklepu internetowego lub usług. Napisz do mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *