artykuly

Trumna dla kota – gdzie szukać?

W wielu domach kot jest pełnoprawnym członkiem rodziny i, gdy odejdzie na zawsze, właściciel decyduje się na organizację pochówku. Pochowek zwierzaka związany jest między innymi z zakupem trumny. To właśnie na trumnach dla pupili dziś się skupimy. Zachęcamy do lektury!

Trumny dla kotów – gdzie kupić?

Gdzie możemy zakupić trumnę dla kota? Jeśli zamierzamy spopielić ciało pupila i skorzystać z pomocy krematorium dla zwierząt, najlepszym rozwiązaniem będzie zakup trumny właśnie w krematorium, w którym odbywać się będzie spopielanie. Wiele firm zajmujących się kremacją oferuje szeroką ofertę trumien, urn, jak również kryształów pamięci. W przypadku, gdy krematorium nie zajmuje się sprzedażą trumien, możemy zapoznać się z ofertą stacjonarnych i internetowych sklepów z artykułami funeralnymi.

Trumny i urny dla kota

Wybór trumien dla kota jest dość spory, dostępne są trumny wykonane z różnego typu materiałów i w szerokim przedziale cenowym. Zdecydować się możemy na trumny ekologiczne, wykonane ze sklejki, kartonowe, styropianowe, z wyściółką, z uchwytami czy z różnego typu ozdobami. Niektóre z firm proponują także trumny z grawerem. Zanim jednak zakupimy konkretną trumnę, upewnijmy się, czy jej wielkość jest odpowiednia do zwłok pupila.

Tak samo jak w przypadku trumien, krematoria i sklepy z akcesoriami funeralnymi oferują duży wybór urn, do wyboru mamy urny ceramiczne, drewniane, ekologiczne, metalowe i wiele, wiele innych.

Podsumowanie

Gdy ukochany kot odejdzie na zawsze, organizacja pochówku jest dla wielu właścicieli naturalną koleją rzeczy. Tutaj konieczny jest zakup trumny. Trumnę dla kota zakupimy zarówno w krematoriach, jak również w stacjonarnych i internetowych sklepach z artykułami funeralnymi.

Kup online, w naszym sklepie

Urna eko

50,00 
Solidnie wykonana urna ekologiczna pozwala na bezpieczne przechowywanie oraz transport prochów. Dostępna jest w dwóch rozmiarach, dzięki czemu będzie odpowiednia dla mniejszych i większych pupili. Przy skorzystaniu z usługi kremacji ta urna jest bezpłatna.

Urna metalowa STD

60,00 
Urna metalowa od włoskiego producenta. Urna S: 0,8L (100x100x110 mm) Urna M: 1,8L (100x100x190) Przy skorzystaniu z usługi kremacji ta urna jest o 50% tańsza.

Urna eko zoon

80,00 
ZOON to biodegradowalna urna, jej celem jest dać szanse na stworzenie życia poprzez zwrócenie ukochanego pupila naturze. Roślina, która wyrośnie symbolizuje pamięć chwil spędzonych z twoim zwierzakiem. Pozwala ona ponownie uruchomić cykl życia i utrzymać naturalna równowagę planety.

Urna drewniana firmowa

80,00 
Urna metalowa od włoskiego producenta.
S: 16 x 16 x 6
L: 20 x 20 x 13
Przy skorzystaniu z usługi kremacji ta urna jest o 50% tańsza.

 

 

 

author-avatar

O Aleksandra Hozakowska

Miłośniczka zwierząt, posiadaczka psa "Reksia". Zawsze pomocna i życzliwa. W Pamiętaj o Mnie specjalizuje się w Zamówieniach internetowych oraz obsługi korespondencji, dlatego, jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszego sklepu internetowego lub usług. Napisz do mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *